8 april 2008

Innovatie en kwaliteit zijn twee belangrijke aspecten in de bedrijfsvoering van Wilo Nederland. Beide aspecten komen ook goed tot uiting in het futuritische ontwerp van het nieuwe bedrijfspand van de leverancier van pompen en pompsystemen.
Met de bouw van dit nieuwe bedrijfscomplex op bedrijventerrein HoogTij in Westzaan is onlangs een begin gemaakt. Het is ontworpen door het Amsterdamse architectenbureau Benthem Crouwel Architekten. Binnen de nieuwbouw wordt op ruime schaal gebruik gemaakt van ‘state of the art’ technische installaties. Voor verwarming en koeling wordt het gebouw uitgerust met koude-/warmte-opslag warmtepompen en betonkernactivering. Dit resulteert in een Energie-index van < 08 (energie label A). Het nieuwe bedrijfspand zal naar verwachting eind september worden betrokken.
De nieuwbouw is noodzakelijk geworden door de aanzienlijke stijging van Wilo in zowel omzet als aantal medewerkers. Het huidige groeitempo kan in het bestaande bedrijfspand in Beverwijk niet langer worden gewaarborgd. Wilo is producent en leverancier van pompen en pompsystemen voor verwarming koeling klimatisering waterverzorging en afvalwaterverwerking in gebouwen de industrie utiliteit en huishoudens. Via het concept van pompintelligentie worden oplossingen geleverd die op de klantwens zijn afgestemd.
Het opmerkelijke nieuwe pand van Wilo is ontworpen door het Amsterdamse architectenbureau Benthem Crouwel Architekten.
Ontvang van MetaalNieuws wekelijks nieuws, tips, artikelen en natuurlijk de beste columns uit de metaalindustrie.