15 oktober 2008
Ruim zevenhonderd bezoekers hebben op 1 en 2 oktober de Lasdagen in Barendrecht bezocht. Niet alleen zaten diverse lezingen vol, ook de demonstraties en diverse stands werden telkens druk bezocht.


Het evenement, van origine de open dag van lastechnische groothandel Multiweld, krijgt steeds meer het karakter van een vakbeurs. Het concept, dat kennis- en informatieoverdracht centraal stelt, wordt goed ontvangen. Door lezingen en demonstraties te combineren is er een pakkend en informatief programma ontstaan voor de bezoekers. Standhouders als Cepro, Bahco, Koike, Lincoln Electric, Orbitalum, Flexovit en Hitachi toonden hun producten en verzorgden demonstraties. Hans van Wordragen, Leo Vermeulen, Jurgen Prinsen, Arjen Engelen en Fred Neessen behandelden tijdens hun lezingen tal van lastechnische ontwikkelingen.
Olav de Swaaf, marketing manager Multiweld en initiatiefnemer van de Lasdagen, noemt het tweejaarlijks vakevenement op het gebied van las- en snijtechniek een groot succes. "De reacties van bezoekers en standhouders zijn lovend. We hebben bezoekers mogen verwelkomen uit alle windstreken, van Groningen tot Limburg en zelfs uit buurlanden als Belgiƫ en Duitsland." Een vervolg komt er dan ook zeker. Opnieuw De Swaaf: "Dit evenement staat over twee jaar zeker weer op de agenda. Ook dan moet een goed gevuld programma met lezingen en demonstraties leiden tot een onvergetelijk evenement."
Ontvang van MetaalNieuws wekelijks nieuws, tips, artikelen en natuurlijk de beste columns uit de metaalindustrie.