18 november 2008
MHB in Herveld, producent van stalen en aluminium gevels, kozijnen en deuren voor de utiliteitsbouw, gaat de ERP-oplossing Isah-7 invoeren. De nieuwe ERP-oplossing biedt MHB ondersteuning op het gebied van parametrische werkvoorbereiding. Daarnaast biedt Isah-7 de organisatie uitgebreide functionaliteit, waarmee MHB zijn bedrijfsprocessen kan optimaliseren.
MHB is veelal betrokken bij grote bouwprojecten - nieuwbouw en renovatie - in heel Nederland. Voor de organisatie is een goede werkvoorbereiding essentieel. "We hebben lange tijd gedacht geen partij te kunnen vinden, die onze business begrijpt", zegt directeur Mark Mathijssen. "Isah heeft onze wensen op het gebied van parametrische werkvoorbereiding echter volledig kunnen realiseren. Bovendien geeft Isah-7 ons op ieder gewenst moment inzicht in onze bedrijfsprocessen."
MHB besloot zich eind 2006 te oriënteren op een nieuwe ERP-oplossing, omdat de in gebruik zijnde ERP-oplossing sterk was uitgebreid met maatwerk. De organisatie had onder andere de werkvoorbereiding volledig geautomatiseerd met parametrische werkvoorbereiding. MHB wilde het maatwerk vervangen, maar geen concessies doen in de snelle en efficiënte manier van werken waaraan de gebruikers waren gewend. Dat was mede doorslaggevend voor de keus voor Isah.
De implementatie van Isah-7 bij MHB is reeds gestart. Er zullen zeventig medewerkers met het nieuwe ERP-pakket werken. De beoogde livedatum is 1 april 2009.
Ontvang van MetaalNieuws wekelijks nieuws, tips, artikelen en natuurlijk de beste columns uit de metaalindustrie.