21 november 2008
Angst + Pfister Nederland verhuist naar een nieuw, modern pand in Zoetermeer. Het nieuwe pand en de omgeving bieden het bedrijf vele nieuwe mogelijkheden, aldus directeur Marc Steigenga.

In de eerste plaats worden klanten verwelkomd in een frisse en representatieve omgeving. Daarnaast profiteren de medewerkers optimaal van de beschikbare mogelijkheden op het gebied van bijvoorbeeld communicatie en de aanwezige faciliteiten. Last but not least: dit pand, dat praktisch áán de A12 en ongeveer 40 km van Schiphol ligt, is uitstekend bereikbaar; zowel per auto als met het openbaar vervoer. Steigenga: "Ik ben zeer tevreden met de komende verhuizing naar een omgeving waar een echt ondernemersklimaat heerst. Ik ben ervan overtuigd dat we hiermee onze service naar de lokale markt nog verder kunnen verbeteren."
Angst+Pfister is een handels- en dienstenbedrijf voor hoogwaardige industriële componenten. Als gespreks- en leveringspartner op het gebied van kunststoftechniek, afdichtingstechniek, industriële slangen, aandrijftechniek en trillingisolatie biedt Angst+Pfister naast logistieke diensten tevens klantspecifieke engineering services. Naast een aantal klantspecifieke artikelen beschikt de groep over een assortiment van ruim 100.000 standaardartikelen.
www.angst-pfister.com
Ontvang van MetaalNieuws wekelijks nieuws, tips, artikelen en natuurlijk de beste columns uit de metaalindustrie.