13 januari 2009
Rami in Amsterdam, dealer van persluchtgereedschappen, maakt melding van twee nieuwe zaagmachines van Red Rooster: de RRJ-8205 en de RRJ-8210. Beide machines zijn vibratiegedempt en licht van gewicht.

De twee nieuwe machines hebben een licht draaiende koppeling, waardoor ze optimaal beweegbaar zijn ten opzichte van de slang. Voor dun plaatmateriaal is de RRJ-8210 geschikt (capaciteit staal 3,1 mm en aluminium 3,9 mm), voor het zwaardere werk leent de RRJ-8205 zich beter (capaciteit staal 10 mm en aluminium 12 mm). De RRJ-8210 heeft een vol kunststof behuizing, terwijl de RRJ-8205 een kunststof laag over de behuizing heeft, waardoor hij goed geïsoleerd is tegen koude lucht.
De zaagmachines worden geleverd in een praktische kunststof koffer, met daarin een assortiment zagen. Vijlen, zagen en andere toebehoren zijn eveneens bij Rami verkrijgbaar.
Ontvang van MetaalNieuws wekelijks nieuws, tips, artikelen en natuurlijk de beste columns uit de metaalindustrie.