8 april 2009
Op 21 april organiseert Somatech de workshop Calculeren voor Plaatwerk voor calculators, werkvoorbereiders en management van plaatwerkbedrijven.

In deze economische crisis hebben toeleveranciers het extra moeilijk. Er zijn minder orders en de orderbedragen zijn kleiner. Om toch voldoende werk binnen te halen moeten er aanzienlijk meer offertes gemaakt worden. De calculator/verkoper kan het vaak niet meer alleen af en omdat de prijzen onder druk staan moet er steeds scherper gecalculeerd worden. Met het SomaCALC calculatiesysteem biedt Somatech een oplossing voor het sneller, nauwkeuriger en man-onafhankelijk calculeren en offreren voor plaatwerk.
Omdat SomaCALC ook in een abonnementsvorm beschikbaar is, is een investering in software niet nodig. Daarbij zijn de investeringen in installatie en training minimaal. Deze zijn meestal ook nog subsidiabel.
Plaatwerkers kunnen eenvoudig kennismaken met SomaCALC. Op dinsdagmiddag 21 april organiseert Somatech in Ede de workshop Calculeren voor Plaatwerk. De workshop duurt 4 uur en is gratis. Aan de hand van hun eigen praktijkvoorbeelden leren de deelnemers hoe ze met SomaCALC efficiënt een calculatie en offerte maken. Aanmelden kan via de website van Somatech: http://www.somatech.nl
Ontvang van MetaalNieuws wekelijks nieuws, tips, artikelen en natuurlijk de beste columns uit de metaalindustrie.