9 juli 2010
Wenaas, leverancier van veiligheidskleding en -oplossingen, zet voet op Nederlandse bodem. De beschermende werkkleding en persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM's) van het Scandinavische bedrijf worden wereldwijd gebruikt binnen uiteenlopende beroepsgroepen: van de weg- en waterbouw, olie- en gaswinning tot de metaalverwerkende, petrochemische en foodindustrie.

In de Verenigde Staten, Singapore, Azerbeidzjan en diverse Europese landen is Wenaas reeds een bekende aanbieder van complete veiligheidsoplossingen. Onder het motto ‘Safety is having peace of mind' neemt het bedrijf vanuit Enschede sinds kort ook Nederlandse organisaties alle zorg op het gebied van veiligheid uit handen. Wenaas ontwikkelde hiervoor een ontzorgingsconcept voor de Nederlandse markt.
Omdat iedere branche andere werkomstandigheden kent, biedt Wenaas enkel oplossingen op maat. Deskundigen analyseren de werksituatie, bepalen welke veiligheidsoplossingen daarbij passen en implementeren die. Ook vinden regelmatig safety checks plaats. Wenaas' beschermende kleding en PBM's voldoen aan alle geldende CE-normen en Arbo-eisen en zijn bovendien comfortabel, functioneel en duurzaam.
Online safety check
In juni lanceerde Wenaas een multimediale introductiecampagne die Nederlandse organisaties laat kennismaken met haar veiligheidsproducten, oplossingen en dienstverlening. Belangrijk onderdeel van de campagne is de safety check op de website. Deze geeft organisaties inzicht in de actuele veiligheidssituatie: wat kunnen zij doen om hun werknemers nog beter te beschermen? Tevens verzorgt Wenaas trainingen en presentaties over nut, noodzaak én de talloze voordelen van professionele veiligheidsoplossingen.
Ontvang van MetaalNieuws wekelijks nieuws, tips, artikelen en natuurlijk de beste columns uit de metaalindustrie.