Kort - 4 maart 2010

Nieuwe topman Angst+Pfister

Angst+Pfister Nederland in Zoetermeer, leverancier van industriële componenten, heeft een nieuwe directeur: Tibor van Melsem Kocsis (42).
 Afbeelding 1 van 1 

"Ik ga mij inzetten om Angst+Pfister in Nederland te positioneren tot belangrijkste OEM-partner voor industriële bedrijven", zegt Van Melsem Kocsis. "Dit willen wij bereiken door waarde toe te voegen aan de processen van onze klanten, enerzijds door actieve betrokkenheid bij (re-)engineerings- en kostenverlagingstrajecten, anderzijds door de levering van klantspecifieke industriële componenten. Ook verregaande vereenvoudiging van het sourcing-proces staat continu op de agenda. Hierdoor bereiken we een substantiële verlaging van de Total Cost of Supply en voegen we daarmee waarde toe voor onze klanten."
Voordat Van Melsem Kocsis overstapte naar Angst+Pfister, was hij vijf jaar Chief Marketing Officer en directielid van Emtelle in het Verenigd Koninkrijk, leverancier van netwerkbekabelingssystemen. Daarnaast was hij lid van de raad van bestuur van de Europese Fibre-to-the-Home Council (FttH). In deze functie was hij medeverantwoordelijk voor de versnelde uitrol van glasvezel in Europa.


Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je favorieten op Technorati Voeg toe aan je Google bladwijzers Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner

Gerelateerde artikelen en tags


"Gerelateerde artikelen"
+ Systomatic verhuisd naar Lisse
+ Partner
+ Delias Sonic-Partner
+ Angst + Pfister verhuist

"Tags"
Componenten, oem-partner


Reacties op dit bericht:

Het laatste MetaalNieuws kunt u op veel manieren volgen.
Waar gaat uw voorkeur naar uit?

Via de 2 wekelijkse papieren uitgave

Via de website van MetaalNieuws op de werkplek

Via de website van MetaalNieuws thuis

Via de mobiele website op mijn smartphone

Via de wekelijkse MetaalNieuwsBrief

Via de communitysites als Hyves / Twitter / Linkedin


Dit nieuwsbericht heeft nog geen reacties

Plaats zelf een reactie
                        
Meld u nu aan voor de nieuwsbrief Aanmelden  |  Afmelden

Volg ons op Twitter
Inschrijven voor de nieuwsbrief