Bemet houdt TopSolid Gebruikersdag
Bemet International houdt op donderdag 15 september de jaarlijkse TopSolid gebruikersdag. TopSolid is een geïntegreerde CAD/CAM software-oplossing voor het ontwerpen (CAD) en maken/programmeren (CAM) van grote en/of complexe producten, matrijzen, stempels en gereedschappen.
De softwareleverancier voor de maakindustrie presenteert deze dag de nieuwste versies TopSolid 2011 en TopSolid7. De focus zal hierbij liggen op de toepassing van TopSolid in het dagelijke productieproces: wat kan met TopSolid’CAM. De Tips en Tricks zullen hierbij niet ontbreken.
Door het bezoeken van de gebruikersdag geeft Bemet zijn klanten een beter inzicht in de mogelijkheid om TopSolid efficiënter en effectiever binnen het bedrijf toe te passen. Zo kunnen gebruikers van TopSolid7 volgens Bemet profiteren van een productiviteitswinst die naar schatting 30% hoger ligt dan bij de traditionele CAD/CAM oplossingen, dankzij functionaliteiten zoals ‘partial loading’ en snelle ‘realistic rendering’.
Marktplaats
Net als vorig jaar is er ook nu weer een markplaats met partners van Bemet. Hier kunnen deelnemers kennismaken met onder meer Bemet Tooling Solutions, dat maakbedrijven helpt met het verbeteren van hun concurrentiepositie door oplossingen op het gebied van gereedschapsbeheer, meetmiddelen- en protocollenbeheer, opspanmiddelenbeheer en postprocessors.
De gebruikersdag vindt plaats bij Congrescentrum De Werelt in Lunteren op donderdag 15 september van 09.15 – 16.00 uur.
Voor meer informatie over het CAD/CAM pakket TopSolid en/of de TopSolid gebruikersdag:
marketing@bemet.nl of tel. 0318-495858.