DG Steel Group breidt uit
Disselhorst Metaal, GS Metaal en Denekamper Metaalindustrie worden onderdeel van DG Steel Group. “Met deze ontwikkeling zetten we opnieuw een belangrijke stap richting het realiseren van onze missie: DG Steel Group als de one-stop in de metaalbewerking, met één centraal aanspreekpunt, een compleet dienstenaanbod en maximale ontzorging voor onze klanten”, zegt Dennis Grolleman, eigenaar van DG Steel Group.
V.l.n.r. Dennis Grolleman (eigenaar DG Steel Group) en Jan van de Maat, Arnold Hofmeijer Maat en Frank Gelen van de MaatHof Groep. Gelen, nu nog CEO bij de MaatHof Groep, neemt de rol van CEO binnen de DG Steel Group op zich.
Specialistische kennis
De drie bedrijven, die allemaal tot de MaatHof Groep behoren, brengen jarenlange ervaring, specialistische kennis en aanvullende expertises mee. Disselhorst Metaal in Raalte beheerst alle vakgebieden binnen de metaalbewerking en maakt daarmee hoogwaardig plaatwerk voor de machinebouw, carrosseriebouw, interieurbouw en landbouw. GS Metaal in Vriezenveen biedt een totaalpakket op het gebied van plaatbewerking, constructiewerk, verspaning en montage.
DMI (Denekamper Metaalindustrie) is een specialist in de vervaardiging van buitengewone metalen werkstukken, die vanaf het begin meedenkt met haar klanten in (veelal) bijzondere projecten in indoor en outdoor meubilair, openbare gelegenheden of sanitaire omgevingen. “Met deze drie bedrijven versterken we niet alleen onze positie in de markt, maar breiden we ook ons totaalpakket verder uit”, aldus Grolleman.
Nieuwe CEO
Frank Gelen, nu nog CEO bij de MaatHof Groep, zal de rol van CEO binnen de DG Steel Group op zich nemen. Tot deze groep behoren ook MWA Steel in Vaassen (specialist in groot formaat staalplaten), Keizers Metaal in Haaksbergen (totaalpakket van lasersnijden tot lassen), Abbink Metaal in Almelo (specialist in verspaning) en Van der Hulst in Meppel (specialist in robotlassen).