Hevami toont ontbraammachines en richtmachine voor staalstrippen

Hevami Oppervlaktetechniek zal op de METAVAK naast viertal ontbraammachines van het fabricaat Loewer en NS Maquinas, tevens een richtmachine voor staalstrippen van het fabricaat Big-Jurij demonstreren.

De Big-Jurij richtmachine in L-uitvoering is met name interessant voor staalconstructiebedrijven die veel smalle strippen verwerken.

De nieuwste Loewer CrossMaster DD-200 ontbraammachine voor het ontbramen en afronden van kleine werkstukken wordt voor de eerste keer getoond. De machine is extra compact uitgevoerd zodat een kostbaar retoursysteem voor een tweede doorgang niet nodig is. Werkstukken vanaf 20×20 mm kunnen reeds bewerkt worden op deze compacte ontbraammachine.

Ideale instap-ontbraammachine

De Loewer SwingGrinder ontbraammachine is voor veel bedrijven nog steeds de ideale instapmachine voor het ontbramen en afronden van hun snijdelen. Ook deze machine wordt door Hevami weer gedemonstreerd. De bewerking middels de SwingGrinder is eenvoudiger dan handmatig ontbramen en daarnaast 3 tot 4 keer zo snel en in vergelijking tot een breedband ontbraammachine en goedkoper in aanschaf, zodat hij voor een brede groep interessant is. Het originele concept van deze machine is een uitvinding van Loewer waardoor deze machine qua gebruiksgemak nog altijd uitblinkt.

Doorloop-ontbraammachine

Naast de SwingGrinder en CrossMaster wordt ook de Loewer DiscMaster doorloop-ontbraammachine getoond. Het gaat hier om het type 4TD-1500 dat al sinds 2010 door Loewer wordt gebouwd. De DiscMaster 4TD blinkt nog altijd uit in flexibiliteit in combinatie met een zéér goede prijs-/kwaliteitverhouding. Zo is de machine geschikt voor zowel kleine als grote plaatdelen en kunnen de bewerkingsborstels snel gewisseld worden, zodat ook het bewerken van diverse materialen eenvoudig is. Door de unieke gepatenteerde ontbraamtechniek is het ook mogelijk om, indien gewenst, een speciale Orbital finishing aan te brengen. Verder beschikt deze machine over een nauwkeurig automatisch kalibratiesysteem waardoor de slijtage van de afrondingsborstels automatisch nagesteld wordt en ook de basis instellingen gegarandeerd zijn. Door deze nauwkeurigheid is het ook mogelijk om de ontbraam-discs hiermee in te stellen.

De nieuwste Loewer CrossMaster DD-200 ontbraammachine voor het ontbramen en afronden van kleine werkstukken wordt voor de eerste keer getoond. Werkstukken vanaf 20x20 mm kunnen reeds bewerkt worden op deze compactemachine.

De nieuwste Loewer CrossMaster DD-200 ontbraammachine voor het ontbramen en afronden van kleine werkstukken wordt voor de eerste keer getoond. Werkstukken vanaf 20×20 mm kunnen reeds bewerkt worden op deze compactemachine.

Smalle stalen strippen richten

Van de Big-Jurij richtmachines wordt ook dit jaar weer de L-uitvoering gedemonstreerd. De machine wordt geproduceerd door het Duitse bedrijf Holl Stahlbau, dat de machine in eerste instantie voor de eigen behoefte ontwikkeld heeft. De machine is dan ook met name interessant voor staalconstructiebedrijven die veel smalle strippen verwerken. Hierbij valt bijvoorbeeld te denken aan de trappen- en balustradebouw, omdat die veel smalle stalen strippen verwerkt. De Big-Jurij L is geschikt voor strippen tot een afmeting van 80×20 mm. Er bestaat ook een lichtere S-versie en een Premium uitvoering welke rond- en vierkantstaal kan richten.

Buizen ontbramen

Verder demonstreert Hevami de OD120 borstel ontbraammachine van het fabricaat NS Maquinas voor het ontbramen van de binnen- en buitenzijde van ronde, ovale en rechthoekige buizen. De planetair werkende borstels met dubbele rotatie zorgen voor een optimaal ontbraam resultaat, waarbij de buis zelf niet draait. Extrusies en aluminium profielen worden ook probleemloos ontbraamd.

Beursbezoekers kunnen middels videopresentaties ook informatie krijgen omtrent de overige machines in het Hevami programma, zoals werpstraalmachines, straalkasten, trommelontbraammachines, manuele- en automatische langbandschuurmachines, gerobotiseerd schuren en polijsten, afschuinmachines, richtmachines en vele andere machines op het gebied van de mechanische oppervlaktetechniek.

Hevami Oppervlaktetechniek
Stand C03

Vraag hier uw gratis toegangskaart voor de METAVAK aan! Meer METAVAK nieuwtjes leest u hier

 

 

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

MetavakNieuws

Slimme bescherming voor lasersnijtafel

01-10 Pyrodura uit Weert biedt een oplossing: een innovatieve, duurzame coating en gebruiksvriendelijke applicator die […]

MetavakNieuws

ATS EdgeIT denkt mee met jonge ondernemer Herwin Joosten

01-10 Herwin Joosten staat aan het roer bij Joosten Metaal in Ede. Hij trok al […]

MetavakNieuws

METAVAK jubileert met frisse accenten

30-09 Als vanouds brengt METAVAK weer branchegenoten en experts samen in een laagdrempelige setting. Dit […]

MetavakNieuws

Tuwi legt accent op (profiel)buigen en een zaagoplossing met nieuwe software

30-09 Memoli en SimasV zijn twee Italiaanse merken, die hun krachten enige tijd geleden hebben […]

MetavakNieuws

Groeiend Lumixz opnieuw present op METAVAK

30-09 Lumixz is een ambitieuze machineleverancier, gevestigd in Barneveld. Het bedrijf is opgericht door de […]

MetavakNieuws

Widenhorn toont al 20 jaar plaatbewerkingsinnovaties op METAVAK

29-09 Dit jaar staat het 106-jaar jonge familiebedrijf Widenhorn dus voor de 20ste keer op […]

MetavakNieuws

Soepel werken met CNC plasmasnijtafel van Pritec

29-09 Robbert is in 2019 met RTF Metaal begonnen, nadat hij 10 jaar bij een […]

MetavakNieuws

Resato Waterjet showt compacte snijtafel en zuinige pomp

29-09 De ACM1010 is uitgevoerd in een 2D configuratie en beschikbaar in twee verschillende versies. […]

Metaalnieuws inBeeld

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek

28/10/2024

Nieuwe lasersnijmachine LVD in drie modulaire designs