Veel machines live in actie op METAVAK – mis het niet!

Vanmiddag om 13.00 uur opent de vakbeurs METAVAK weer haar deuren in Evenementenhal Gorinchem. Deze twintigste editie belooft spectaculair te worden, met meer dan 130 exposanten uit de metaalbewerkingsbranche.

Gistermiddag was de opbouw van de vele stands met veel machines nog volop aan de gang.

De afgelopen dagen is er hard gewerkt aan de opbouw van de stands, en één ding viel direct op: talloze machines worden live in actie gedemonstreerd. Van CNC-machines en verspanende technologie tot plaatbewerking en automatiseringsoplossingen – je ziet het hier allemaal werkend op de beursvloer.

Voor iedereen die in de maakindustrie werkt of affiniteit heeft met metaalbewerking is METAVAK dé plek om bij te praten, innovaties te ontdekken en inspiratie op te doen. Het is een technische beurs die blijft boeien, juist omdat je hier met eigen ogen kunt zien hoe nieuwe technologieën in de praktijk functioneren.

Gistermiddag was de de opbouw van de vele stands nog volop in bedrijf

Gistermiddag was de de opbouw van de vele stands nog volop in bedrijf

Kom langs, laat je verrassen en ontdek de kracht van live demonstraties, netwerken en kennisdeling. METAVAK is nog tot en met donderdag te bezoeken in Gorinchem. De openingstijden zijn elke dag van 13.00 uur tot 21.00 uur.

Nog geen toegangsbewijs, REGISTREER hier uw ticket!

Het team van 54U Media, de uitgever in de Metaal, heet u van harte welkom op Stand A19

Tags

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

MetavakNieuws

METAVAK bevestigt rol als showcase van eigentijdse maaktechniek

27-10 Vooraf had de beursorganisatie aangekondigd dat het deze editie zou draaien om inspiratie, beleving […]

MetavakNieuws

Mathijs Klooster van Krepla winnaar Clash of the Grinders

22-10 De wedstrijd vond op elke beursdag twee keer plaats in een speurtocht naar de […]

Plaatbewerking

Tuwi en Pyrodura pakken vuile kammen aan

21-10 Het officiële dealerschap van Tuwi voor Pyrodura werd gepresenteerd tijdens METAVAK, waar beide bedrijven […]

Plaatbewerking

LVD introduceert Cobot-buigsysteem

08-10 Ricobb is compact en gebruiksvriendelijk en gemakkelijk te verplaatsen, in te stellen en te […]

MetavakNieuws

CNC LiftArm live in actie op METAVAK

06-10 Slim, veilig en efficiënt tillen De CNC LiftArm combineert hydraulische precisie met een robuuste […]

MetavakNieuws

Besten presenteert nieuwe HACO kantbank

05-10 De OptiForm is beschikbaar in vaste configuraties, waardoor HACO deze machines continu produceert en […]

MetavakNieuws

Spektakel bij Clash of the Grinders

04-10 Clash of the Grinders is een live slijpwedstrijd voor vakmensen in de metaalbewerking. De […]

MetavakNieuws

Efficiënt automatiseren met vacuüm

04-10 Voor toepassingen zoals de koppeling van een persstraat met portalen en robots levert Schmalz […]

Metaalnieuws inBeeld

13/10/2025

Slimme oplossingen voor efficiënte productie

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek