BLM Group voor het eerst zelfstandig op TechniShow

De Benelux vestiging van de Italiaanse BLM Group, gespecialiseerd in de ontwikkeling en bouw van machines voor tubeprocessing, zal zich dit jaar voor het eerst zelfstandig op de TechniShow presenteren.

BLM Group is al ruim dertig jaar actief op de Nederlandse en Belgische markt met de verkoop en installatie van onder meer BLM Adige buis- en plaatlasers, buigmachines en zaagmachines. In die periode heeft de groep een leidende positie opgebouwd met de verkoop van BLM Adige buislasers. Om die positie verder uit te bouwen en het groeiende aantal gebruikers in de Benelux optimaal te kunnen ondersteunen heeft BLM Group begin 2019 een eigen Benelux vestiging geopend in Veghel. Van daaruit wordt inmiddels met een eigen Nederlandstalig team de Nederlandse en Belgische metaalindustrie bediend met advies, verkoop, installatie, serviceverlening en trainingen, waar nodig met ondersteuning van Italiaanse productspecialisten.

Andere machines

Managing director René Hazenberg stond in 2019 niet alleen voor de uitdaging de service en dienstverlening naar een hoger niveau te tillen, maar ook de overige productgroepen van BLM Group breed in de Benelux markt bekend te maken. “Hoewel de markt ons kent van BLM Adige buislasers leveren we wereldwijd ook vlakbedlasers, buigmachines voor draad en buis, zaagmachines, eindvormmachines en 3D lasersnijcellen. Een machineplatform gebaseerd op de knowhow en ervaring op het gebied van tubeprocessing. Op onze stand op de TechniShow zullen we daarom een van de andere machines uit het brede machineprogramma presenteren”, vertelt Hazenberg.

Sterke stijging

BLM Group Benelux is inmiddels voor het vierde jaar actief en heeft het aantal geïnstalleerde machines zowel in Nederland als in België sindsdien sterk zien stijgen. “De unieke verbindingsmogelijkheden die de buislasers mogelijk maken worden steeds meer toegepast, waardoor de vraag zowel vanuit fabrikanten als toeleveranciers naar buislaser snijmachines sterk is toegenomen”, licht Hazenberg toe. “De hoge precisie en hoge snelheid van de laser aan de ene kant en de snelle verwerking met de Artube software aan de andere kant, leveren daarnaast een hoge procesefficiency op.”

Meer >> TechniShowNieuws <<

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

TechnishowNieuws

TechniShow 2026 komt eraan

18-12 Sinds de eerste editie in 1951 is TechniShow uitgegroeid tot hét platform waar professionals […]

TechnishowNieuws

TechniShow presenteert vier themapleinen

08-12 Op het plein FPT Fabriek van de Toekomst ervaren de bezoekers hoe digitalisering, automatisering […]

Verspanen

Dormac benadrukt sleutelrol van de operator

24-11 “De operator is key in een productiebedrijf,” zegt Joost Verschure, directeur van Dormac. “Zij […]

Verspanen

Dormac Group bevestigt deelname aan TechniShow 2026

06-11 Dormac Group, bestaande uit Dormac CNC Solutions, Dormatec Environment Systems en Dormac Robotics, beschouwt […]

MetavakNieuws

Groeiend Lumixz opnieuw present op METAVAK

30-09 Lumixz is een ambitieuze machineleverancier, gevestigd in Barneveld. Het bedrijf is opgericht door de […]

TechnishowNieuws

TechniShow en ESEF krijgen ander gezicht

23-05 De voorbereidingen voor TechniShow/ESEF zijn in volle gang. Met een nieuw samengesteld projectteam, bestaande […]

Plaatbewerking

TCM breidt snijcapaciteit uit met BLM LT12 buislaser

14-04 Met deze uitbreiding speelt deze buislasersnijspecialist in op de groeiende vraag naar buislasersnijwerk in […]

Plaatbewerking

Kwaliteit ontmoet kwaliteit

05-03 “Over de service, hoge betrouwbaarheid, hoge snelheid en geweldige snijresultaten van de nieuwe plaatlaser […]

Metaalnieuws inBeeld

13/10/2025

Slimme oplossingen voor efficiënte productie

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek