Heras overgenomen door Garda Group
Garda Group, Noord-Europa’s grootste aanbieder van perimeter- en technische beveiligingsoplossingen, heeft de overname van Heras afgerond. Dit is een belangrijke mijlpaal voor zowel Heras als Garda Group en versterkt hun gecombineerde expertise in perimeterbeveiliging in heel Europa.
Garda Group is gevestigd in Noorwegen, Finland, Denemarken, Zweden en Duitsland en heeft ongeveer 2.100 werknemers in dienst. Met de sterke aanwezigheid van Garda Group in Scandinavië en Duitsland en de gevestigde aanwezigheid van Heras in West-Europa, zal deze overname beide bedrijven in staat stellen om hun sterke punten te benutten om groei, innovatie en hun gedeelde toewijding aan duurzaamheid verder vorm te geven. Klanten profiteren van een uitgebreid portfolio van perimeter beveiligingsoplossingen, state-of-the-art technologie en verbeterde servicemogelijkheden. Door hun krachten te bundelen, zullen Garda Group en Heras een betere positie innemen om hoogwaardige beveiligingsoplossingen in heel Europa aan te bieden.
Jon Ola Stokke, CEO van de Garda Group, benadrukt dat de klanten van Garda Group veel voordeel zullen hebben van de recente investeringen in de capaciteit, kwaliteit en efficiëntie van de Heras faciliteiten in Oirschot. “Heras deelt ook onze focus op duurzaamheid en werkt samen met partners in de hele waardeketen om de CO2-uitstoot te verminderen en een meer circulaire economie te implementeren. Deze overname biedt ons nieuwe expertise, een breder productassortiment en moderne technische oplossingen, terwijl het onze Scandinavische aanwezigheid aanvult, onze voetafdruk uitbreidt naar nieuwe gebieden zoals het Verenigd Koninkrijk, de Benelux en Frankrijk, en onze klanten in Duitsland perimeterbeveiligingsoplossingen biedt naast onze bestaande technische beveiligingsoplossingen.”
Emmanuel Rigaux, CEO van Heras, voegt hieraan toe: “De Garda Group loopt voorop in technologie en heeft toonaangevende concepten ontwikkeld op het gebied van mechanische beveiliging en service die we graag zelf willen uitrollen. In de toekomst zullen we gebruik maken van elkaars expertise, productportfolio’s en geografische reikwijdte, waarvan onze medewerkers en klanten veel profijt zullen hebben.”