Amada lanceert SRB-1003 kantpers in Europa
Amada kondigt de Europese lancering aan van de SRB-1003, een nieuwe generatie kantpers die is ontworpen voor precisie, intuĆÆtieve bediening en naadloze integratie in bestaande Aamada-werkprocessen. De SRB-1003 vervangt het huidige model HFEM2-1003 en biedt verbeteringen in zowel prestaties als gebruiksgemak.
De kantpers SRB-1003 vervangt het huidige model HFEM2-1003 en biedt verbeteringen in zowel prestaties als gebruiksgemak.
Uitgerust met de krachtige AMNC 3i numerieke besturing, is het met de SRB-1003 de eerste keer dat deze geavanceerde interface wordt opgenomen in Amada’s Standard-assortiment. Dit garandeert compatibiliteit met andere Amada kantpersen met AMNC numerieke besturing, waardoor operators eenvoudig kunnen schakelen tussen verschillende machines, hetgeen de efficiĆ«ntie verhoogt en de werkzaamheden op de werkvloer vereenvoudigt.
Belangrijkste kenmerken
De SRB-1003 heeft een perscapaciteit van 1000 kN en een buiglengte van 3110 mm. Verder is de kantpers uitgerust met onafhankelijke hydraulische cilinders links en rechts voor verbeterde controle en een natuurlijk crowning-mechanisme voor consistent, nauwkeurig buigen. Het AS-01 laser veiligheidssysteem zorgt voor bescherming van de operator. Verder beschikt de machine over tools voor het verkorten van de insteltijd om de productie te stroomlijnen.
De SRB-1003 is ontworpen met wereldwijde productiebehoeften in gedachten en combineert innovatie met kostenefficiƫntie. De robuuste reeks functies maken hem volgens Amada ideaal voor zowel ervaren gebruikers als nieuwe klanten die op zoek zijn naar betrouwbare, hoogwaardige buigoplossingen.
De SRB-1003 is vanaf nu verkrijgbaar in heel Europa.