Delwi/Groenink, Rietman en Maribri in de race voor OOM Award

Delwi/Groenink Machinefabriek uit Enschede, land- en tuinbouwmechanisatiebedrijf Rietman uit Hasselt en Maribri Hekwerk Automatisering uit Delden zijn genomineerd voor de OOM Award Overijssel en Achterhoek 2023.

Genomineerd: Delwi/Groenink Machinefabriek uit Enschede. “Opleiden is niet alleen essentieel voor de toekomst, het is ook gewoon ontzettend leuk.”  (Foto: Olivier Huisman)

De OOM Award is de onderscheiding voor het meest actieve (metaal)leerbedrijf in de regio. De winnaar wordt bekendgemaakt tijdens de jaarvergadering van Metaalunie district Oost op 3 oktober.

Delwi/Groenink

Opleiden is niet alleen essentieel voor de toekomst van technische bedrijven als Delwi/Groenink, zegt productiemanager Mark van Genderen. “Het is ook gewoon ontzettend leuk. Medewerkers die zich ontwikkelen hoef je niet te motiveren. Ze zijn enthousiast en dat maakt ons allemaal enthousiast. Daarom maken we heel graag werk van opleiden: we zouden niet zonder kunnen.”

Genomineerd: land- en tuinbouwmechanisatiebedrijf Rietman uit Hasselt. “Het is fantastisch om te zien hoe jonge medewerkers in een paar jaar uitgroeien tot echte vakmensen.” (Foto: Olivier Huisman)

Genomineerd: land- en tuinbouwmechanisatiebedrijf Rietman uit Hasselt. “Het is fantastisch om te zien hoe jonge medewerkers in een paar jaar uitgroeien tot echte vakmensen.” (Foto: Olivier Huisman)

Rietman

Steven Rietman, mede-eigenaar van land- en tuinbouwmechanisatiebedrijf Rietman, steekt volop aandacht in het opleiden van zijn team. “We hebben veel jonge medewerkers en die willen we maar wat graag hebben. Ze zijn leergierig, willen aanpakken. Het is fantastisch om te zien hoe zulke jongens en meiden in een paar jaar uitgroeien tot echte vakmensen. Zij zijn letterlijk de toekomst van ons bedrijf.”

Genomineerd: Maribri Hekwerk Automatisering uit Delden. “Kennis is essentieel in onze branche, dus het is superbelangrijk dat die goed wordt overgedragen. Daar zijn we dus dagelijks mee bezig.” (Foto: Olivier Huisman)

Genomineerd: Maribri Hekwerk Automatisering uit Delden. “Kennis is essentieel in onze branche, dus het is superbelangrijk dat die goed wordt overgedragen. Daar zijn we dus dagelijks mee bezig.” (Foto: Olivier Huisman)

Maribi

“Bij ons volgt iedereen wel een opleiding of is op zijn minst wel lerend bezig”, zegt eigenaar en praktijkopleider Jack Penninkhof van Maribri Hekwerk Automatisering. “Kennis is essentieel in onze branche, dus het is superbelangrijk dat die goed wordt overgedragen. Daar zijn we dus dagelijks mee bezig. En dan zie je iedereen mooie stappen maken. Dat vind ik als praktijkopleider het allerleukste, daar doe je het voor.”

Bekijk hier de video’s van de genomineerden Delwi/GroeninkRietman en Maribri.

 

 

 

Tags

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Personeel en Opleiding

OOM Awards voor Blozo, Douna Machinery en RiGro Las en Montage

27-09 In de verkiezing van de meest actieve (metaal)leerbedrijven van Nederland gaat de Award naar…

Personeel en Opleiding

‘Opleiden doe je met z’n allen’

20-09 De OOM Award is de onderscheiding voor het meest actieve (metaal)leerbedrijf in de regio.…

Personeel en Opleiding

Drie Friese metaalbedrijven in de race voor OOM Award

08-09 De OOM Award is de onderscheiding voor het meest actieve (metaal)leerbedrijf in de regio.…

Personeel en Opleiding

Werknemers vinden en binden met Employer Branding

05-09 Met Employer Branding wordt met een goede mix van marketing- en communicatiemiddelen, gebouwd aan…

Personeel en Opleiding

‘Opleiden is letterlijk de toekomst van je bedrijf’

29-08 De OOM Award is de onderscheiding voor het meest actieve (metaal)leerbedrijf in de regio.…

Personeel en Opleiding

Drie Midden-Nederlandse metaalbedrijven in de race voor OOM Award

21-08 De OOM Award is de onderscheiding voor het meest actieve (metaal)leerbedrijf in de regio.…

Personeel en Opleiding

Constructiebedrijf De Vries wint OOM Award

12-06 In de verkiezing van de meest actieve (metaal)leerbedrijven van Nederland bleef het bedrijf uit…

Personeel en Opleiding

Leerwerk- en stagebijdrages omhoog

30-05 Werkgevers in het MKb-metaal die een leerling in dienst hebben, kunnen een Leerwerkbijdrage aanvragen…

Metaalnieuws inBeeld

10/07/2023

Galvano Metaal VrijMiPodcast - Nieuw pand: Wat zijn de toekomstplannen?

25/04/2023

Galvano Metaal Podcast - Meer betalen voor laser kwaliteit?

20/04/2022

Komt u ook naar de MIX Noordoost 2022

09/05/2022

Morris Solutions, Retrofit beste optie voor kantbank WIFO Anema