Dome Auctions veilt machines, lasapparatuur, plaatstaal en inventaris van Solex Thermal Science
Dome Auctions organiseert een online veiling van de bedrijfsinventaris van Solex Thermal Science (Netherlands), voorheen bekend als Mosman Stainless Steel.
De veiling omvat een breed aanbod metaal- en plaatbewerkingsmachines, lasapparatuur, materialen, technische installaties, rollend materieel en kantoorinventaris.
Nieuwe bestemming
Dit is allemaal afkomstig van Solex Thermal Science (Netherlands) in Haaksbergen, dat enige tijd geleden failliet is gegaan. Solex Thermal Science produceerde zogenoemde pillow plates voor warmtewisselaars. Nu de bedrijfsactiviteiten zijn beëindigd, krijgen de aanwezige machines en bedrijfsmiddelen via de online veiling een nieuwe bestemming.
Metaal- en plaatbewerkingsmachines
Onder de aangeboden kavels bevinden zich onder andere hoogwaardige metaal- en plaatbewerkingsmachines van diverse merken. Zo gaan diverse Siegmund las- en opspantafels en bijhorende gereedschappen onder de hamer, evenals een Safan kantbank en een Safan guillotineschaar, een Mosman YLS-3000 3kW laserlasmachine, diverse Fronius, Rehm lasapparaten en apparatuur van Bomar, Ursus en Elha. Daarnaast worden ook de restvoorraad plaatstaal, materialen- en grijpvoorraad, het rollend materieel, technische installaties en kantoormeubelen geveild.

Er gaan diverse Siegmund las- en opspantafels en bijhorende gereedschappen onder de hamer.
Kijkdag op 1 september
Geïnteresseerden zijn welkom tijdens de kijkdag op dinsdag 1 september van 10.00 tot 16.00 uur aan de Textielstraat 22 in Haaksbergen. De machines en inventaris kunnen dan op locatie worden bezichtigd. De online veiling sluit op donderdag 3 september, waarbij de eerste kavels vanaf 11.00 uur aflopen.