Huisshow STODT Best met partners

STODT, de opleider in verspanen en meten, houdt samen met een aantal businesspartners op donderdag 11 april een huisshow in haar vestiging in Best.

Dit event is bedoeld voor iedereen die geïnteresseerd is in de ontwikkelingen in de verspanende sector op het gebied van techniek en opleiden. Bezoekers zijn welkom om zich te laten informeren over de nieuwste ontwikkelingen en noviteiten voor de maakindustrie.

Door middel van workshops, lezingen en demonstraties brengen de medewerkers van STODT en partners iedereen op de hoogte van de meest actuele zaken op zowel het technische vlak als ook op het gebied van de mogelijkheden voor de ontwikkeling van medewerkers.

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Bedrijf en Economie

Blader online door MetaalNieuws – Editie 06 d.d. 24/03/2026

24-03 Met deze gecombineerde publicatie onderstreept MetaalNieuws opnieuw haar inzet om lezers zowel via print […]

Oppervlaktetechniek

PaintExpo toont hoe AI en automatisering de oppervlaktetechnologie veranderen

23-03 AOM-Systems is een belangrijke speler op het gebied van duurzame processen en foutreductie in […]

Toeleveren

Compacte oplossingen voor grote ideeën

23-03 Met zijn miniatuurvarianten speelt KIPP in op een duidelijke marktbehoefte: Steeds meer toepassingen vereisen […]

Automatisering

Zuid-Hollands Industrie Event (ZIE) biedt sterk inhoudelijk programma

23-03 Er zijn keynotes van onder andere Karien van Gennip (ASML), René Peters (TNO), Jeffrey […]

Verspanen

Frezen, draaien, slijpen en printen in één machine

23-03 Met de recente introductie van de nieuwe generatie, de Lasertec 65 DED hybrid 2, […]

Oppervlaktetechniek

Klingspor viert 100 jaar waterproof schuurpapier

23-03 De oorsprong van waterproof schuurpapier gaat terug tot het begin van de jaren 1920 […]

Bedrijf en Economie

VDL verwacht dit jaar groei in omzet en resultaat

23-03 De gecombineerde jaaromzet is in 2025 uitgekomen op 4,064 miljard euro, een daling van […]

Toeleveren

Hannover Messe showt hoofdthema’s voor industrie en energie

23-03 De industrie bevindt zich in een periode waarin bedrijven keuzes moeten maken over digitalisering, […]

Metaalnieuws inBeeld

13/10/2025

Slimme oplossingen voor efficiënte productie

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek