Eindeloze flexibiliteit vanaf coil

Pasterkamp Metal Sheet Solutions presenteert zich als totaalleverancier voor de plaatbewerking. Nieuw zijn hierbij enkele leveranciers voor het watersnijden, plasmasnijden en lasersnijden.

Pasterkamp is internationaal bekend als een specialist op het gebied van rolvormen. Dit geldt voor zowel smal band profielen als breedband panelen en profielen. Ook worden mobiele oplossingen bedacht om ter plaatse te kunnen rolvormen vanaf de aanhangwagen of vanuit de container.

Het brede pallet machines voor de plaatbewerking start bij het gebruik van coils. Vanaf coil worden de verschillende bewerkingen uitgevoerd die allemaal door Pasterkamp te leveren zijn. Hierbij gaat het om een slitlijn, afkortlijn, perslijn of rolvormlijn.

Hier is bijgekomen het lasersnijden vanaf coil. Coilbreedtes tot 2500 mm zijn mogelijk met een dikte van 5 mm plaat. “Hiermee wordt de flexibiliteit in de plaatverwerking eindeloos”, zegt Teun Pasterkamp. “In combinatie met deze laserlijn is het nog steeds mogelijk om ook een CNC gestuurde ponsunit in lijn te plaatsen. Graag laten wij ons uitnodigen door de klant om te bespreken welke producten geproduceerd moeten worden. Belangrijk zijn hierbij aantallen, noodzakelijke diversiteit en korte omsteltijden. Vervolgens kan een ontwerp gemaakt worden van de gehele lijn, inclusief alle benodigde gereedschappen voor de verschillende producten. De klant denkt mee in het gehele proces om samen een mooie productie lijn te ontwikkelen. Wij vertellen graag meer over alle combinatiemogelijkheden met rolvormen, lasersnijden en persen om te komen tot de juiste oplossing in de productie.”

Pasterkamp Metal Solutions
Stand 170

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

MetavakNieuws

METAVAK bevestigt rol als showcase van eigentijdse maaktechniek

27-10 Vooraf had de beursorganisatie aangekondigd dat het deze editie zou draaien om inspiratie, beleving […]

MetavakNieuws

Mathijs Klooster van Krepla winnaar Clash of the Grinders

22-10 De wedstrijd vond op elke beursdag twee keer plaats in een speurtocht naar de […]

Plaatbewerking

Tuwi en Pyrodura pakken vuile kammen aan

21-10 Het officiële dealerschap van Tuwi voor Pyrodura werd gepresenteerd tijdens METAVAK, waar beide bedrijven […]

Plaatbewerking

LVD introduceert Cobot-buigsysteem

08-10 Ricobb is compact en gebruiksvriendelijk en gemakkelijk te verplaatsen, in te stellen en te […]

MetavakNieuws

Veel machines live in actie op METAVAK – mis het niet!

06-10 De afgelopen dagen is er hard gewerkt aan de opbouw van de stands, en […]

MetavakNieuws

CNC LiftArm live in actie op METAVAK

06-10 Slim, veilig en efficiënt tillen De CNC LiftArm combineert hydraulische precisie met een robuuste […]

MetavakNieuws

Besten presenteert nieuwe HACO kantbank

05-10 De OptiForm is beschikbaar in vaste configuraties, waardoor HACO deze machines continu produceert en […]

MetavakNieuws

Spektakel bij Clash of the Grinders

04-10 Clash of the Grinders is een live slijpwedstrijd voor vakmensen in de metaalbewerking. De […]

Metaalnieuws inBeeld

13/10/2025

Slimme oplossingen voor efficiënte productie

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek