Plaatwerk anno 2018

Onder het motto ‘De volgende stap naar een digitale fabriek’ organiseren Wintheon Management Services, WiCAM Benelux en LVD op 29 mei bij Van der Valk in Zwolle het evenement ‘Plaatwerk anno 2018’. Voor belangstellenden in het zuiden van het land wordt deze dag herhaald op 20 september bij MCB in Valkenswaard.

De plaatwerkindustrie in de Benelux is continu onderhevig aan de veranderingen van de markt. Om hier op een goede manier op in te spelen staat verkorting van de doorlooptijd, het zo efficiënt mogelijk verwerken van orders en 24/7 inzicht en bereikbaarheid voorop. Digitalisering in de plaatwerkindustrie is momenteel dan ook het gesprek van de dag.

Praktijkvoorbeelden
Tijdens Plaatwerk anno 2018 praten Wintheon, WiCAM en LVD plaatbewerkers volledig bij over de mogelijkheden van vandaag de dag. Naast presentaties van deze drie bedrijven en gastheer MCB zal de dag worden afgesloten met een praktijkvoorbeeld uit de regio. Hier zorgen trailerbouwer Broshuis uit Kampen, die een presentatie geeft over haar nieuwe plaatwerkfabriek, en Metaalcenter Driessen Weert, dat zal vertellen over haar visie en ervaringen op het gebied van digitalisering.

Deelname aan het evenement is gratis maar in verband met de facilitaire ondersteuning wordt men wel verzocht vooraf in te schrijven. Dat kan via deze link.

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Automatisering

Slimmer, sneller én leuker plaatbewerken met WiCAM

14-10 WiCAM biedt niet alleen slimme oplossingen, maar ook de juiste ondersteuning om een datamodel […]

Plaatbewerking

LVD introduceert Cobot-buigsysteem

08-10 Ricobb is compact en gebruiksvriendelijk en gemakkelijk te verplaatsen, in te stellen en te […]

Plaatbewerking

Technology Days bij LVD samen met Q-Fin, Valk Welding en Kumatech

19-09 Verbonden, slimme productieomgeving Drie dagen lang komen innovatie en integratie samen onder het thema […]

Plaatbewerking

LVD introduceert gerobotiseerde kantcellen op maat

05-09 Dankzij deze flexibiliteit past elk RBS-systeem perfect binnen de productieomgeving van de eindgebruiker. De […]

Plaatbewerking

LVD levert heavy-duty afkantpers voor commerciële ruimtevaart

27-08 Met deze opdracht verstevigt LVD zijn positie als betrouwbare partner voor geavanceerde buigoplossingen en […]

Plaatbewerking

Totaal vernieuwd Bax Innovasteel lonkt naar Nederlandse markt

23-01 Peter Bax is een gedreven ondernemer. Kort na de eeuwwisseling is hij begonnen met […]

Automatisering

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek

28-10 Technical Manager Bart Verhoeven van WiCAM Benelux legt in bijgaande video uit waarom deze […]

Plaatbewerking

Nieuwe lasersnijmachine LVD in drie modulaire designs

28-10 LaserTWO levert betrouwbare snijprestaties in een flexibele uitvoering tegen lage kosten per stuk. De […]

Metaalnieuws inBeeld

13/10/2025

Slimme oplossingen voor efficiënte productie

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek