Tuwi introduceert AMOB machines op METAVAK

Tuwi is sinds 1 september officieel dealer van de doornbuig- en profielwalsmachines van AMOB. Deze week worden op METAVAK Gorinchem alvast enkele machines van deze Portugese fabrikant gepresenteerd.

Het vooruitstrevende Portugese AMOB, opgericht in 1960 en nog steeds in handen van de familie Barros, heeft zich in de loop der jaren gespecialiseerd in de ontwikkeling van CNC doornbuigmachines. Met name in deze productlijn heeft AMOB een vooraanstaande positie in de markt verworven. Daarnaast produceert AMOB profielbuigmachines (conventioneel, NC en CNC gestuurd). De Portugese producent heeft eigen 3D software voor het buigen van profiel, pijp en buis ontwikkeld. Deze software is eenvoudig te bedienen.

Alle machines worden compleet in de modern geoutilleerde fabriek in Louro door meer dan 150 werknemers geproduceerd. Tuwi neemt de commerciële en servicegerelateerde activiteiten in de Nederlandse en Belgische markt op zich.

Tijdens METAVAK demonstreert Tuwi alvast enkele machines van AMOB. Op korte termijn zal ook een representatief aantal AMOB machines (doornbuig- en profielwalsmachines) in Tuwi’s showroom in Winterswijk worden gepresenteerd.

Tuwi, stand C122

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Plaatbewerking

Buigoplossing voor krappe ruimtes

08-09 De machine is speciaal ontwikkeld voor kleine bedrijven die, ondanks beperkte installatieruimte, geen concessies…

MetavakNieuws

Interessant programma NIL Lastechnisch Kennisevent

25-08 Er staan acht praktijkgerichte lezingen van experts over actuele en relevante thema’s binnen het…

MetavakNieuws

METAVAK: kennis, innovatie en vakmanschap voor de maakindustrie

25-08 Kennis en inspiratie voor de praktijk Tijdens METAVAK 2025 draait het niet alleen om…

Automatisering

NEXT 2025 laat zien: Een digitale fabriek realiseer je samen

25-06 Tuwi gaf zelf het goede voorbeeld door na de eerste twee edities van NEXT…

MetavakNieuws

NIL Lastechnisch Kennisevent tijdens METAVAK

24-06 De wereld van lassen verandert. Nieuwe en aangepaste normen vragen om aanpassingen in de…

MetavakNieuws

METAVAK investeert in duurzame beleving voor bezoekers

02-06 Voor deze 20e editie richt beursorganisator Easyfairs zich op het versterken van de beleving…

Oppervlaktetechniek

Wie is de Beste Slijper van Nederland? Ontdek het op METAVAK!

19-05 Tijdens dit event van 3M, daagt Metaaltechniek in samenwerking met METAVAK slijpers uit heel…

Plaatbewerking

NEXT 2025: écht aan de slag met de digitale fabriek

12-05 Het is de derde editie van dit evenement, dat voorheen de titel Tuwi NEXT…

Metaalnieuws inBeeld

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek

28/10/2024

Nieuwe lasersnijmachine LVD in drie modulaire designs