Th. Wortelboer met nieuwe snij- en zaagmachines op S&S
Th. Wortelboer showt drie innovatieve machines voor het snijden en zagen van staalplaten en pijpen tijdens Schweissen & Schneiden in Essen: de HSE-2000 brandsnijmachine, de RSG Rotofix pijpensnijmachines en de WPS-12-24 pijpzaagmachine.
De RSG Rotofix pijpenbrandsnijmachines zijn beschikbaar in diverse modellen voor pijpdiameters van 60 tot 2400 mm.
Deze machines combineren gebruiksgemak, precisie en veelzijdigheid. Ze zijn ontwikkeld voor zowel werkplaatsen als bouwplaatsen.
Hand-brandsnijmachine
De HSE-2000 is een compacte en lichtgewicht hand-brandsnijmachine met automatische voeding en lage gas- en zuurstofconsumptie. Het apparaat levert snijkwaliteit volgens DIN 2310 en kan plaatdiktes van 2 tot 250 mm snijden. Zowel rechte als gebogen sneden, maar ook cirkels vanaf 30 mm radius zijn mogelijk.
Pijpenbrandsnijmachines
De RSG Rotofix pijpenbrandsnijmachines zijn beschikbaar in diverse modellen voor pijpdiameters van 60 tot 2400 mm. Dankzij de slip-on constructie en vaste positionering leveren de machines haakse en verstek-snedes tot 22,5°, met optionele laskant-afschuining tot 30°. De korte insteltijden en hoge nauwkeurigheid besparen bewerkingstijd en verhogen de productiviteit.

De nieuwe WPS-12-24 pijpzaagmachine is ontworpen voor het snel en haaks afkorten van pijpen met diameters tussen 12” en 24”.
Pijpzaagmachine
De nieuwe WPS-12-24 pijpzaagmachine is ontworpen voor het snel en haaks afkorten van pijpen met diameters tussen 12” en 24”. Door de combinatie van servo-aandrijving en hardmetalen zaagblad is de machine geschikt voor zowel stalen als roestvaststalen pijpen met wanddiktes tot 25 mm. Het compacte ontwerp en de gebruiksvriendelijke bediening maken de machine breed inzetbaar in productieomgevingen.
Live demonstraties
Bezoekers van de Schweissen & Schneiden kunnen de HSE-2000, de RSG-serie en de WPS-12-24 van dichtbij bekijken. Wortelboer nodigt vakbezoekers van harte uit om kennis te maken met de nieuwste generatie snij- en zaagmachines.
Th. Wortelboer
Hal 6, stand 6C35