Beursspecial METAVAK Gorinchem 2016

Op dinsdag 18 oktober 2016 verschijnt MetaalNieuws, naast de reguliere editie met de enige officiële beursspecial METAVAK Gorinchem 2016.

MetaalNieuws zal in deze editie extra aandacht besteden aan de ontwikkelingen en noviteiten rondom deze vakbeurs en natuurlijk het laatste nieuws van de standhouders.
Wilt u uw noviteiten in deze speciale editie delen in een oplage van 18.000 exemplaren van MetaalNieuws? Neem dan voor 17 oktober aanstaande contact op met een van onze adviseurs, Vincent Span of Harold Draaijer, telefoon: 055-3601060.

Op METAVAK presenteren leveranciers van metaalbewerkingsmachines, gereedschappen en andere producten/diensten waar de hedendaagse metaalproductie om vraagt. Er zijn tijdens deze vakbeurs veel professionals uit de branche aanwezig. Van eindgebruikers, het MKB tot grote multinationals. Dit jaar vindt METAVAK gelijktijdig plaats met NIL Verbindingsweek. Deze tweejaarlijkse combinatie zorgt voor ruim 10.000 brancheprofessionals en meer dan 200 exposanten onder één dak. METAVAK vindt plaats op 1, 2 en 3 november 2016 in Evenementenhal Gorinchem.

Overige themanummers en specials MetaalNieuws
Voor alle overige verschijningsdata, specials, thema’s en andere mediagegevens voor 2016 verwijzen wij u graag naar onze mediakaarten.

De lezers van MetaalNieuws zijn ruim 18.000 ondernemers in de Nederlandse en Belgische metaalverwerkende industrie, waarvan er 12.000 behoren tot het midden- en kleinbedrijf (MKB). De kerndoelgroep bestaat uit directeuren/grootaandeelhouders die zelf dagelijks leiding geven aan de onderneming. De 2e doelgroep wordt gevormd door de zakelijke en technische managers in de metaalsector. De 3e groep bestaat uit toeleveranciers van onder meer materialen, machines en andere productiemiddelen, bewerkingscapaciteit, software en zakelijke dienstverlening. MetaalNieuws heeft een gratis verspreiding.

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

MetavakNieuws

Lubribond laat zien dat er meer is dan lassen, bouten en solderen: lijmen!

28-09 Lubribond is al vele jaren exposant op METAVAK en is ook tijdens de komende […]

MetavakNieuws

Clever Solutions demonstreert nieuwe C-Flex actieve meetsysteem

28-09 C-Flex is bedacht en ontwikkeld door Morris Giaccone en is het afgelopen jaar uitvoerig […]

MetavakNieuws

I-H&S introduceert JFY lasersnijmachines, kantbanken en ponsmachines

28-09 De man achter I-H&S Nederland is Harld Bruinier. Hij was vele jaren directeur van […]

MetavakNieuws

AESC toont ontwikkelingen CalQore-platform

24-09 AESC werkt al jaren met software voor verschillende onderdelen van het productieproces, van CAD […]

Verspanen

35 jaar Style draait om eigen besturing

24-09 “Het is ergens heel bijzonder dat zo’n bedrijf nog in Nederland bestaat”, zegt Clement. […]

MetavakNieuws

NEXO Pro exoskelet: innovatief design voor ergonomische handling

23-09 Rugpijn is een van de meest voorkomende oorzaken van ziekteverzuim in fysiek veeleisende beroepen. […]

MetavakNieuws

Hevami met ontbraammachines, buizenschuurmachine en richtmachine voor staalstrippen op METAVAK

23-09 De Big-Jurij Mini richtmachine wordt voor de eerste keer getoond. Deze machine vervangt de […]

MetavakNieuws

Kobout samen met Mr. Martin op METAVAK

23-09 Daarom breidt Kobout zijn dienstverlening uit met Mr. Martin: een breed assortiment praktische producten […]

Metaalnieuws inBeeld

08/09/2026

Officiële opening Tuwi Zwijndrecht: Connext Live

12/07/2026

54U Media, wij maken zichtbaar wat jij maakt, met Kennis, Kwaliteit en Bereik in de Maakindustrie

11/03/2026

Micro LaserSystems TechniShow 2026

10/03/2026

Widenhorn TechniShow 2026