Samenwerking Kumoweld en RTC Hardenberg

RTC Hardenberg en Kumoweld zijn een samenwerking aan gegaan. Hierdoor is het nu ook mogelijk om een lasopleiding te volgen op locatie bij RTC Hardenberg. Op donderdag 29 februari is hierover een informatieavond bij RTC Hardenberg.

Kumoweld staat bij het Nederlands Instituut voor Lastechniek (NIL) geregistreerd als Erkend Opleider. Deze erkenning betekent dat de handvaardigheids- en kaderopleidingen van Kumoweld voldoen aan de voorwaarden die vastgelegd zijn in de NIL-reglementen. Denk hierbij aan kwaliteitsbeheersing, opleidingsplan, materiaal en ervaring van de docenten. Hierdoor is de kwaliteit van de opleidingen.

Lessen kunnen gevolgd worden op locatie bij RTC Hardenberg of bij de lasschool van Kumoweld in Assen. Op beide locaties zijn alle benodigde materialen aanwezig en wordt er gelast met de nieuwste machines.

De volgende opleidingen kunnen worden gevolgd: NIL handvaardigheidsopleidingen: (niveau 1 t/m 4) in MAG, TIG, BmBE en autogeen lassen; Kaderopleidingen; Visueel lasinspecteur VTw level 2; International welding practitioner IWP; European Welding Coordination Personnel Basic (EWCP.B); European Welding Coordination Personnel Specific (EWCP.S); International Welding Specialist (IWS); International Welding Technologist (IWT). Daarnaast kan men ook terecht voor laskwalificaties, lasmethodekwalificaties en diverse lascursussen. Ook biedt Kumoweld complete lasverbeteringstrajecten op maat. Daarnaast worden met regelmaat workshops en praktijktrainingen gegeven.

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Verbinden

Lassers ervaren relatief vaak hittestress

09-07 Zij werken vaak in warme omgevingen, dragen beschermende kleding of doen zwaar werk. Daardoor…

MetaalNieuws nog OnLine

Op zoek naar ’s werelds creatiefste lasser

07-07 Het is officieel erkend door het International Institute of Welding (IIW) en dat betekent…

MetavakNieuws

NIL Lastechnisch Kennisevent tijdens METAVAK

24-06 De wereld van lassen verandert. Nieuwe en aangepaste normen vragen om aanpassingen in de…

Verbinden

Wanneer kies je voor lassen met een cobot?

07-05 Cobots worden steeds gebruiksvriendelijker en breder inzetbaar, van kleine tot grote series, vloei- en…

MetaalNieuws Extra IM

AllesVoorLassen.nl het beginpunt van iedere lasklus

02-12 Deze jonge en dynamische onderneming heeft veel ervaring in de lasindustrie en speelt in…

Verbinden

Flexibel lassen met nieuwe Lorch MicorMIG mobile

28-10 De nieuwe MicorMIG mobile is 63,5 cm lang, 31,1 cm breed en 54,7 cm…

Verbinden

Volledige controle bij geautomatiseerd lassen

07-10 Wanneer je een proces met kortsluitboog combineert met digitale lasprocesbesturing en daar een dynamische…

Verbinden

Ergonomie en lassen zijn geen paradox

03-06 “Bij het inrichten van lasplekken moet de fysieke gezondheid van de lassers centraal staan,…

Metaalnieuws inBeeld

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek

28/10/2024

Nieuwe lasersnijmachine LVD in drie modulaire designs