Columnist Han van Rijn houdt spreekuur op TechniShow

Ben je actief in de metaalbewerking en speel je met de gedachte om je bedrijf over te dragen? Tijdens TechniShow krijg je de kans om daar in alle rust, vrijblijvend en vertrouwelijk over te sparren met een ervaren adviseur. Han van Rijn, columnist van MetaalNieuws, houdt op woensdag 11 en donderdag 12 maart een overname-spreekuur.

Han van Rijn begeleidt al meer dan 30 jaar ondernemers in de technische sector bij de verkoop van hun bedrijf. Een persoonlijke aanpak staat hierbij centraal.

Al meer dan drie decennia begeleidt Han van Rijn ondernemers in de technische sector bij bedrijfsoverdrachten. Zijn werkwijze is persoonlijk en doelgericht: samen wordt gekeken naar wat het beste past bij de ondernemer én het bedrijf. In zijn maandelijkse columns in MetaalNieuws deelt hij praktijkervaringen uit overnametrajecten. Daarbij staat steeds één vraag centraal: wat is de echte reden dat een ondernemer zijn bedrijf wil verkopen?

Ook tijdens het spreekuur begint het gesprek bij die kernvraag. Het antwoord bepaalt immers de richting van het vervolg. Soms leidt dat tot een concreet verkooptraject. In andere gevallen blijkt dat doorgaan met ondernemen voorlopig beter aansluit bij de persoonlijke en financiële doelen.

Inzicht bij twijfel of bevestiging van je besluit

Het spreekuur is bedoeld voor ondernemers in elke fase van hun overweging. Twijfel je nog? Dan kun je samen de argumenten, kansen en risico’s op een rij zetten. Misschien speelt opvolging binnen het eigen team een rol, bijvoorbeeld als er een geschikte tweede man of vrouw klaarstaat. In dat geval kan gericht worden gekeken naar de stappen die nodig zijn om zo’n traject zorgvuldig voor te bereiden. Heb je de beslissing om te verkopen al genomen, dan krijg je helder inzicht in het proces: van voorbereiding tot overdracht. Wat komt er op je af? Welke valkuilen zijn er? Hoe beperk je risico’s na de overname? En minstens zo belangrijk: wat betekent zo’n traject persoonlijk en emotioneel?

Praktische informatie

Het spreekuur vindt plaats tijdens TechniShow op woensdag 11 en donderdag 12 maart. Je bent welkom bij de stand van 54UMedia/MetaalNieuws (hal 10, stand B043). Vooraf een afspraak maken mag, maar spontaan langskomen kan ook. Discretie staat voorop. Overnametrajecten vragen om zorgvuldigheid en vertrouwelijkheid. Indien gewenst kan vooraf een geheimhoudingsverklaring worden toegestuurd. Zelfs een anoniem gesprek, zonder vermelding van naam of bedrijfsnaam, behoort tot de mogelijkheden. Vrijblijvendheid en vertrouwelijkheid zijn gegarandeerd.

Mail voor een afspraak met Han van Rijn tijdens TechniShow naar Spreekuur@54umedia.nl.

Nog geen gratis toegangskaart voor de TechniShow / ESEF Maakindustrie 2026? Registreer u hier!

 

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Columns

Nerveus

06-04 Wat ook heel bepalend is, is de gemoedstoestand van de verkoper. Er zijn ondernemers […]

Bedrijf en Economie

Defensie is met uitgestoken hand op zoek naar effecten

06-04 Volgens De Kruif heeft de maakindustrie in Nederland een heel andere dimensie gekregen dankzij […]

TechnishowNieuws

Fabriek van de Toekomst bezoekersmagneet op TechniShow

17-03 Veel maakbedrijven investeren in nieuwe machines, automatisering of software. Dat levert resultaat op, maar […]

TechnishowNieuws

TechniShow eindigt sterk na aarzelende start

16-03 In de maanden voor de opening werd duidelijk dat TechniShow dit jaar een andere […]

Verspanen

Young Cutting Tools viert jubileum met modulair UFO-gereedschap

16-03 De zogenoemde UFO-gereedschappen combineren een stalen houder met een verwisselbare hardmetalen kop en spelen […]

Bedrijf en Economie

Fabory breidt expertise in energie en petrochemie uit door overname van Metrik

11-03 Metrik heeft met zijn bevestigingsoplossingen een sterke reputatie opgebouwd in sectoren waar veiligheid, compliance […]

TechnishowNieuws

Radan CAD/CAM-oplossing al 50 jaar relevant voor plaatwerkfabrikanten

11-03 Radan  wordt ingezet voor ponsen, snijden, nesten en kanten en helpt fabrikanten om toenemende […]

TechnishowNieuws

Cadmes maakt virtual twin technologie toepasbaar voor elk bedrijf

11-03 Met deze demonstratie laat Cadmes zien dat virtual twins niet langer complex of kostbaar […]

Metaalnieuws inBeeld

13/10/2025

Slimme oplossingen voor efficiënte productie

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek