Promatt: innovatieve oplossingen voor aluminium- en metaalbewerking én Twentse gastvrijheid

Behringer zaagmachines kunnen ook de meest lastige klussen klaren. Promatt zal dit opnieuw laten zien tijdens de TechniShow.

“Alle door ons getoonde machines zijn in werking gesteld en worden gedemonstreerd”, zegt Marco Toebes van Promatt. “Hierdoor kunt u zich er zelf van overtuigen dat Behringer bandzaagmachines een stap verder gaan dan andere zaagmachines.”
Behringer zaagmachines worden gebruikt door bedrijven die hoge eisen stellen aan de eerste stap in hun productieproces. De zware, robuuste bouwwijze gecombineerd met de moderne besturing staat garant voor het efficiënt en nauwkeurig afkorten van staal en non-ferro materialen.

Software-koppeling
Naast de bandzaagmachines van Behringer presenteert Promatt ook verschillende cirkelzaagmachines van Eisele. Zo is de verstekautomaat Eisele PSU 450-M met een software koppeling van Widenhorn zien. De NC-gestuurde zaagmachine kan met deze software door de werkvoorbereiding geprogrammeerd worden waardoor machinestilstand beperkt wordt en fouten voorkomen worden. Daarnaast zorgt dit voor een reductie van afval door het standaard optimalisatie programma.

Aluminumbewerking
Voor de aluminiumbewerking demonstreert Promatt onder andere de FOM ADIR C, een modern en stabiel bewerkingscentrum met drie gestuurde assen en kantelbare materiaaltafel voor het boren, frezen, tappen en soevereinen van aluminium profielen tot een lengte van 2,6 m. Deze machine is tijdens de TechniShow aantrekkelijk geprijsd. Tot slot demonstreert Promatt ook verschillende opslag- en handelingssystemen voor metaal en aluminium.

Twentse gastvrijheid
Op de stand van Promatt staat niet alleen techniek voorop maar ook de Twentse gastvrijheid. “Wij serveren elke ochtend een lekker ontbijt en worden op donderdagavond ondersteund door onze favoriete kok Gaston Olde-Olthof, die voor onze gasten sushi bereidt. Erg lekker!” aldus Sabine Toebes van Promatt.

Promatt, hal 8, stand C060

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

TechnishowNieuws

Fabriek van de Toekomst bezoekersmagneet op TechniShow

17-03 Veel maakbedrijven investeren in nieuwe machines, automatisering of software. Dat levert resultaat op, maar […]

TechnishowNieuws

TechniShow eindigt sterk na aarzelende start

16-03 In de maanden voor de opening werd duidelijk dat TechniShow dit jaar een andere […]

Verspanen

Young Cutting Tools viert jubileum met modulair UFO-gereedschap

16-03 De zogenoemde UFO-gereedschappen combineren een stalen houder met een verwisselbare hardmetalen kop en spelen […]

Bedrijf en Economie

Fabory breidt expertise in energie en petrochemie uit door overname van Metrik

11-03 Metrik heeft met zijn bevestigingsoplossingen een sterke reputatie opgebouwd in sectoren waar veiligheid, compliance […]

TechnishowNieuws

Radan CAD/CAM-oplossing al 50 jaar relevant voor plaatwerkfabrikanten

11-03 Radan  wordt ingezet voor ponsen, snijden, nesten en kanten en helpt fabrikanten om toenemende […]

TechnishowNieuws

Cadmes maakt virtual twin technologie toepasbaar voor elk bedrijf

11-03 Met deze demonstratie laat Cadmes zien dat virtual twins niet langer complex of kostbaar […]

TechnishowNieuws

Maakindustrie slaat handen ineen voor structurele versterking

10-03 Het manifest is een directe en praktische uitwerking van het rapport van Peter Wennink, […]

TechnishowNieuws

TechniShow en ESEF Maakindustrie openen vandaag hun deuren

09-03 In dit jubileumjaar (de eerste TechniShow werd 75 jaar geleden gehouden) vindt TechniShow volledig […]

Metaalnieuws inBeeld

13/10/2025

Slimme oplossingen voor efficiënte productie

30/10/2024

VIDEO: dit was Euroblech 2024

24/10/2024

Q-Fin wint EuroBLECH Award in categorie oppervlaktetechnologie

28/10/2024

WiCAM introduceert nieuwe buigmodule op historische plek