5xbeter over actuele veiligheidsthema’s

Door corona hebben metaalbedrijven de afgelopen jaren minder persoonlijk contact kunnen hebben met de Verbetercoaches van 5xbeter. En dat terwijl er juist veel ontwikkelingen zijn op arbogebied. Daarom organiseert 5xbeter vanaf eind november een roadshow voor (preventie)medewerkers uit de metaalbewerking en metalektro.

Er is veel gelegenheid voor discussie en vragen aan Verbetercoaches

5 bijeenkomsten met een update over actuele veiligheidsthema’s, uitleg over de Verbeterchecks en de gelegenheid om met Verbetercoaches in gesprek te gaan. Bij elke bijeenkomst vertelt een bedrijf over de eigen ervaringen met het inventariseren en beheersen van veiligheidsrisico’s met hulp van tools en ondersteuning van 5xbeter.

Op het programma staan onder meer de RI&E, de inspectieronde gevaarlijke stoffen door de Nederlandse Arbeidsinspectie, de Verbetercheck Gevaarlijke stoffen en de Verbetercheck Lasrook. Er is veel gelegenheid voor discussie en vragen aan Verbetercoaches en ook ruimte om met collega’s uit andere bedrijven te netwerken en ervaringen uit te wisselen.

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Bedrijf en Economie

Metaalunie over Prinsjesdag: rol MKB-maakbedrijven essentieel bij alle uitdagingen

19-09 Metaalunie constateert dat Prinsjesdag vooral ook in het teken staat van de Tweede Kamerverkiezingen…

Personeel en Opleiding

Safety on pole position; Formule 1 als inspiratiebron voor veiligheid

19-09 Veiligheid kan hand in hand gaan met topprestaties leveren, dat laat de Formule 1…

Bedrijf en Economie

MKB-maakindustrie zet vol in op (vak)mensen, innovatie en duurzaam ondernemen

27-06 “Focus op deze thema’s is nodig om het ondernemerschap en verdienvermogen in de MKB-maakindustrie…

Toeleveren

Rotterdam maakt werk van instroom MKB-maakindustrie

27-06 De MKB-maakindustrie is goed voor een belangrijk deel van de werkgelegenheid in de regio…

Bedrijf en Economie

José Leenders geridderd bij afscheid van Metaalunie

19-06 Burgemeester Marco Oosterwijk van Ridderkerk reikte de onderscheiding vrijdag uit in Rotterdam, waar Leenders…

Bedrijf en Economie

Metaalunieleden mogen NL sticker gebruiken in buitenland

09-05 Om het goede imago van Nederlandse (MKB-maak)bedrijven in het buitenland kracht bij te zetten,…

Personeel en Opleiding

Safety on pole position

08-05 Dat veiligheid hand in hand kan gaan met topprestaties leveren, laat de Formule 1…

Bedrijf en Economie

Afnemende orderposities, verwachtingen positiever

17-04 Het sterke herstel van de binnenlandse orderpositie in het vierde kwartaal van 2022 is…

Metaalnieuws inBeeld

10/07/2023

Galvano Metaal VrijMiPodcast - Nieuw pand: Wat zijn de toekomstplannen?

25/04/2023

Galvano Metaal Podcast - Meer betalen voor laser kwaliteit?

20/04/2022

Komt u ook naar de MIX Noordoost 2022

09/05/2022

Morris Solutions, Retrofit beste optie voor kantbank WIFO Anema