Ook Tube & wire naar vroege zomer

Messe Düsseldorf heeft de vakbeurzen Tube & wire uitgesteld tot 20-24 juni. Het combi-event voor buis en draad zal dan tegelijk met de al eerder uitgestelde vakbeurs Metav voor metaalbewerkingstechniek plaatsvinden.

Tube & wire zijn uitgesteld tot 20-24 juni. Het combi-event voor buis en draad zal dan tegelijk met Metav plaatsvinden.

Tube & wire stonden op de kalender van 9 tot 13 mei. Maar het is gezien de actuele corona-situatie onzeker of er dan een succesvolle beurs kan worden gehouden. De nieuwe periode biedt volgens de beursorganisatie meer planningszekerheid voor de exposanten en bovendien toegevoegde waarde doordat Metav vrijwel tegelijkertijd plaatsvindt in Düsseldorf. Deze  vakbeurs wordt gehouden van 21 tot en met 24 juni.

Grootste kansen op succes

Wolfram Diener, CEO van Messe Düsseldorf, benadrukt de steun voor de nieuwe beursdata: “De teneur onder onze exposanten is: we willen en hebben Tube & wire nodig – maar op een moment dat de grootste kansen op succes belooft. Samen met de betrokken partners en verenigingen zien we de vroege zomer als de ideale periode hiervoor. We verwachten niet alleen dat besmettingspatronen zullen kalmeren, maar ook dat meer mensen Duitsland in kunnen en meedoen. Dit betekent dat zowel exposerende bedrijven als bezoekers hun zaken kunnen doen in een omgeving die duidelijk minder last heeft van Covid-19.”

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Verspanen

Messe Stuttgart en VDW herschikken beursmarkt: Metav naar Nortec

12-07 “Voor Messe Stuttgart is de toekomstoriëntatie van Nortec een belangrijke mijlpaal in de uitbreiding…

Toeleveren

Exposanten op Valve World Expo kunnen optimistisch zijn

08-11 Ook de bedrijven in de industriële afsluiters-, kleppen- en ventielenbranche hebben het door corona…

Plaatbewerking

Energietransitie bepaalt investeringsklimaat op Tube & wire

27-06 1822 exposanten uit meer dan 50 landen presenteerden van 20 tot 24 juni in…

Verspanen

Werk aan de winkel voor Metav

24-06 Dat zijn andere cijfers dan de Metav, die voor de 22e keer werd gehouden,…

Plaatbewerking

Mazak showt buislaser voor kleine diameters op Tube

13-06 Deze FT-150 Fiber is verkrijgbaar in vier verschillende opties, elk met een 3 kW…

Toeleveren

E-mobiliteit vraagt om beter draad en kabel

08-06 Want de leveranciers van kabel, draad en leidingen moeten er rekening mee houden dat…

Verspanen

Metav geeft suggesties voor energiezuinige metaalbewerking

07-06 Wie de relatie tussen productiviteit en energieverbruik wil verbeteren, moet weten hoe en waar…

Verspanen

Metav opent na 4 jaar pauze weer haar deuren

06-06 Metav is sinds 1980 de etalage voor metaalbewerkingstechnologieën in Noordrijn-Westfalen en omgeving. De beurs…

Metaalnieuws inBeeld

19/10/2023

Besten Machines prominent aanwezig op de METAVAK 2023

17/10/2023

Galvano Metaal VrijMiPodcast - Personeelstekort, automatisering en digitalisering

10/07/2023

Galvano Metaal VrijMiPodcast - Nieuw pand: Wat zijn de toekomstplannen?

25/04/2023

Galvano Metaal Podcast - Meer betalen voor laser kwaliteit?