Themamiddag laserlassen Trumpf en Groku Kampen

Trumpf en Groku Kampen willen laten zien dat het laserlassen van kleine series rendabel is. De twee bedrijven houden daarom opdonderdag 28 februari vanaf 14.00 uur gezamenlijk een themamiddag laserlassen.

Tijdens deze themamiddag bij Groku in Kampen, producent en leverancier van professionele keukens en uitgiftesystemen, wordt gepresenteerd op welke manier laserlassen te integreren is in een productieketen voor snelle, flexibele productie van kleine series producten.

Het programma ziet er als volgt uit:

– Laserlassen in het kort: werkingsprincipe, productontwerp
– Live demonstratie laserlassen met Trumpf TruLaser Robot 5020
– Gebruikerservaring Groku met laserlassen (beslissingstraject, de menselijke factor, laserlassen en automatisering in combinatie met kleine series)
– Stappenplan: van applicatie tot systeem implementatie.

Er is tevens gelegenheid tot vragen stellen en netwerken.
Deelname aan deze themadag is kostenloos. Aanmelden kan door een e-mail te sturen aan verkoop@nl.trumpf.com.

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

MetavakNieuws

MetaQuip toont innovaties met lasers

26-09 MetaQuip toont een combinatie van een fiber graveerlaser voor het graveren van metalen gereedschappen…

Plaatbewerking

De lat ligt hoog bij Dumaco Varsseveld

21-06 In een modern bedrijfspand met opvallend veel licht beschikt Dumaco Varsseveld over een groot…

Verspanen

Laser boort twee miljoen identieke gaten op 1 m2

04-04 Twee miljoen gaten. Wie heeft zoveel gaten nodig? Er zijn een groot aantal toepassingen…

Verbinden

Tata Steel opent nieuwe onderzoeksfaciliteit laserlassen

09-02 Hans van den Berg, CEO Tata Steel Nederland: “Goede lasbaarheid is een vereiste voor…

Materialen

Kring voor Materiaalbewerking met Lasers organiseert online evenement

19-01 KMBL is onderdeel van de Bond voor Materialenkennis (BvM), een netwerk van experts op…

Plaatbewerking

Trumpf verlaagt drempel voor laserlassen

01-11 Veel bedrijven in de plaatwerksector vertrouwen nog steeds op handmatig lassen, dat zowel veel…

Automatisering

‘Hoe automatiseert u ‘s nachts kleine series van Ø 3 tot 300 mm?’

02-06 Het webinar is speciaal voor verspanende bedrijven die meer willen weten over het automatiseren…

Verbinden

Handmatig laserlassen: neem veiligheid serieus

10-03 Het LAC wordt regelmatig gevraagd hoe om te gaan met hoogvermogen handmatige laserlassystemen in…

Metaalnieuws inBeeld

20/04/2022

Komt u ook naar de MIX Noordoost 2022

09/05/2022

Morris Solutions, Retrofit beste optie voor kantbank WIFO Anema

19/02/2021

Voorbeschouwing Thema Plaatbewerking 23-02-2021

05/11/2020

Vakopleiding Techniek kweekt enthousiasme voor modern CNC verspanen