Hoogwaardige profielwalsen van BPR bij Jörg

Jörg Machines in Dodewaard importeert voor de Benelux de profielwalsen van BPR Curvatrici uit Italië. De zorgvuldig ontworpen en gebouwde machine kenmerken zich door hoge kwaliteit tot in de kleinste details. Veel machines zijn uitgerust met digitale uitlezing en/of CNC-besturing voor hoge productiviteit en reproduceerbaarheid.

Voor iedere toepassing is volgens Jörg Machines een model te vinden, van de kleine BA20 tot de hydraulische, computergestuurde CPD100-CN. Er zijn modellen met twee of met drie aangedreven rollen, met verstelbare bovenrol, of onafhankelijk verstelbare onderrollen. Als optie zijn er geleidingen leverbaar om hoekprofielen inwendig te buigen. Ook het buigen van spiralen (3-D) kan met hulpstukken gerealiseerd worden.

Profielen
Met de standaard rollen kunnen al veel buigingen gerealiseerd worden, Voor het overige zijn er speciale rollen beschikbaar. Te denken valt aan platte staaf, vierkante staaf, rechthoekige buis, L-, U- en H-profielen, ronde staat en ronde buis. Voor afwijkende profielen kunnen er speciale rollen worden gemaakt.

Toepassingen
In bijna iedere tak van industrie zijn de profielwalsen inzetbaar. Te denken valt aan de petrochemische industrie, de energievoorzieningen, civiele werken, scheepsbouw, machinebouw, automotive, landbouwmechanisatie en meubelbranche.

De profielwalsen van BPR vormen een mooie aanvulling bij het programma van Jörg en kunnen bij bedrijven gebruikt worden naast de plaatscharen, zetbanken en andere machines, die Jörg ontwerpt, bouwt en levert.

Bedrijvengids

Ook interessant voor jou

Plaatbewerking

Open huis SafanDarley laat toekomst van plaatbewerking zien

02-06 Medio mei opende SafanDarley in Lochem de deuren voor klanten en relaties. De machinebouwer […]

Plaatbewerking

ROGAS Techniek groeit door met volautomatische buigcel van Bystronic

20-05 ROGAS Techniek is het bedrijf van Eric Houssart en zijn vrouw Cilia Kornelissen. Zij […]

Plaatbewerking

Giezen combineert traditie met hoogwaardig buig- en walswerk

10-11 Giezen, opgericht in 1892, is al generaties lang een begrip op het gebied van […]

Plaatbewerking

Buigspecialist Kersten breidt uit in N-Amerika

21-05 De samenwerking combineert de buigexpertise van Kersten met het regionale netwerk en de marktinzichten […]

Plaatbewerking

Coppens Metaal-techniek bouwt specialisme in snijden en buigen van buis verder uit

06-03 Het snijden van buis- en kokermateriaal heeft de afgelopen twee decennia een snelle groei […]

Plaatbewerking

Assortiment compacte buigcentra van Salvagnini blijft groeien

19-10 De nieuwe P2-1620 deelt de gemeenschappelijke functies van alle buigcentra van de vierde generatie […]

MetavakNieuws

Toekomstbestendig zetprofielen produceren

26-09 De geïnstalleerde machines bieden tal van voordelen. De Variobend dubbelbuiger (6 meter) kan volautomatisch […]

Plaatbewerking

Extreem buigen zonder concessies

09-04 Door een hoge moeilijkheidsgraad van het buigen te combineren met de kwaliteit van het […]

Metaalnieuws inBeeld

12/07/2026

54U Media, wij maken zichtbaar wat jij maakt, met Kennis, Kwaliteit en Bereik in de Maakindustrie

11/03/2026

Micro LaserSystems TechniShow 2026

10/03/2026

Widenhorn TechniShow 2026

13/03/2026

MP Solutions TechniShow 2026